Byty

Koupili jste byt, nebo se vám zdá, že je vašem starém bytě potřeba tu a tam něco vylepšit nebo opravit? Pokud ano, tak jste na správné adrese. Nejprve se musíte rozhodnout, co si přejete, aby se ve vašem bytě změnilo, a my vám pak můžeme pomoci s řešením. Kvalitní rekonstrukce bytu musí začít kvalitní přípravou celé akce. Je třeba důkladně promyslet změnu dispozice s ohledem na nosné zdi a funkčnost celého nově vzniklého prostoru. Rádi Vám poradíme, případně zpracujeme projektovou dokumentaci. Poskytneme radu a pomoc také při zajištění potřebných dokumentů a povolení. Zpracujeme 3D vizualizaci navržené rekonstrukce, takže si vše lépe představíte, ještě než se pustíme do práce. Rekonstrukce bytu je vždy individuální záležitost, která podléhá podmínkám prostředí a představám investora.

A ještě malé doporučení  –  dobré naplánování může výrazně zkrátit dobu rekonstrukce.  Proto je vhodné věnovat pozornost výběru zvolených materiálů a zařizovacích předmětů a při plánování termínu realizace zohlednit také jejich dodací lhůty.  Ideální je začít s přípravou alespoň 2 měsíce před plánovaným termínem, aby vás při výběru vybavení neomezoval jeho dodací termín.
Koupili jste byt, nebo se vám zdá, že je vašem starém bytě potřeba tu a tam něco vylepšit nebo opravit? Pokud ano, tak jste na správné adrese. Nejprve se musíte rozhodnout, co si přejete, aby se ve vašem bytě změnilo, a my vám pak můžeme pomoci s řešením. Kvalitní rekonstrukce bytu musí začít kvalitní přípravou celé akce. Je třeba důkladně promyslet změnu dispozice s ohledem na nosné zdi a funkčnost celého nově vzniklého prostoru. Rádi Vám poradíme, případně zpracujeme projektovou dokumentaci. Poskytneme radu a pomoc také při zajištění potřebných dokumentů a povolení. Zpracujeme 3D vizualizaci navržené rekonstrukce, takže si vše lépe představíte, ještě než se pustíme do práce. Rekonstrukce bytu je vždy individuální záležitost, která podléhá podmínkám prostředí a představám investora. A ještě malé doporučení  -  dobré naplánování může výrazně zkrátit dobu rekonstrukce.  Proto je vhodné věnovat pozornost výběru zvolených materiálů a zařizovacích předmětů a při plánování termínu realizace zohlednit také jejich dodací lhůty.  Ideální je začít s přípravou alespoň 2 měsíce před plánovaným termínem, aby vás při výběru vybavení neomezoval jeho dodací termín.