vizualizace

3D vizualizace

3D vizualizace místnosti je velmi užitečný pomocník při zařizování jakéhokoliv interiéru. Díky grafickému návrhu si můžete prohlédnout svůj byt ještě před tím, než v něm budete bydlet. Návrh vychází z konkrétních rozměrů místnosti a lze v něm měnit rozmístění zařizovacích předmětů a obkladů, takže můžeme v 3D prostředí vytvořit např. koupelnu zcela podle vašich představ. 3D vizualizace vám pomůže při rozhodování o barvě obkladů, případně vám ukáže, jestli místnost nebude např. příliš tmavá, apod. Můžeme společně vyzkoušet různé barevné varianty a vy si zvolíte tu, která vás nejvíce osloví. Stejně tak můžeme vytvořit různá dispoziční řešení místnosti, pokud např. váháte, zda v koupelně použít raději vanu nebo sprchový kout. Výsledný grafický návrh je velmi realistický a vy si díky němu můžete prohlédnout místnost z různých úhlů pohledu, což vám usnadní rozhodování o konečné podobě interiéru. Při rekonstrukci celého bytu, či domu, vám můžeme vytvořit také 3D návrh kuchyně nebo dalších místností.

V současné době nabízíme při realizaci zakázky naší firmou ZDARMA vytvoření 3D vizualizace vaší koupelny a WC.

Obývací pokoj s atmosférou

Pro rodinu p. P jsme připravili návrh obývacího pokoje propojeného s kuchyní.  Abychom v místnosti vytvořili jedinečnou atmosféru, pracovali jsme s grafickým motivem na stěně za sedací soupravou. Na tuto stěnu každému padne první pohled při vstupu do místnosti. Pro usnadnění výběru motivu jsme v rámci 3D vizualizace připravili sadu obrázků s různými alternativami tapet. Díky vizualizaci bylo možné snadno porovnat vyznění jednotlivých variant v prostoru. Současně si investor také mohl prohlédnout navržené řešení nábytku na míru.

Díky grafickému motivu se může nálada a atmosféra místnosti snadno proměnit. Jednotlivé varianty si můžete prohlédnout ve Fotogalerii.

3D vizualizace