Jak to probíhá

Jak to probíhá

Začínáme návštěvou u zákazníka, kde vyslechneme, jaká jsou jeho přání a představy.  Kvalitní rekonstrukce vyžaduje vždy dobrou přípravu a samotná stavba, či přestavba, představuje pro většinu lidí velkou starost, se kterou nemají mnoho zkušeností. V tomto případě jsme připraveni jim asistovat např. při návrhu nového dispozičního řešení prostor. V případě potřeby zajistíme také projektovou dokumentaci a statický posudek. Na základě těchto informací zpracujeme 3D vizualizaci a pomůžeme i s takovými detaily, jako je výběr obkladů, dlažby, či zařizovacích předmětů. Často společně navštívíme specializované prodejny, kde se snažíme poradit s výběrem všeho potřebného pro úspěšnou realizaci. Připravíme cenovou nabídku a po odsouhlasení nabídky dohodneme přesný termín provádění prací.

Když je vše naplánováno, podepíšeme Smlouvu o dílo a můžeme přistoupit k realizaci zakázky v dohodnutém termínu. Hotovou práci předáme zákazníkovi, až je vše dokončeno podle jeho představ.

Často nás oslovují lidé, kteří naši práci viděli u někoho známého. Velice si toho vážíme, protože dobré doporučení je pro nás tím nejlepším oceněním.  Jsme rádi, že se k nám zákazníci vracejí, ale i přes to se stále snažíme něco zlepšovat. Pro naše klienty připravujeme v letošním roce 3D vizualizaci koupelny zdarma.

Kontakt

Ing. Petr Nedělník
Jednatel
mobil: +420 604 178 013
e-mail: p.nedelnik@seznam.cz

Daniela Nedělníková
Návrhy interiérů
mobil: +420 737 920 437
e-mail: dnedelnikova@seznam.cz

Pošlete nám poptávku…

Jak to probíhá