Koupelny a bytová jádra

Rekonstrukce bytového jádra nebo koupelny zpříjemní a zmodernizuje vaše bydlení.  Nové obklady a dlažba koupelnu oživí, vhodný koupelnový nábytek poskytne nezbytné úložné prostory a místnost tak bude lépe vyhovovat vašim dnešním potřebám. Moderní koupelna může plnit celou řadu funkcí. Nemusí to být pouze místo určené pro osobní hygienu, ale také pro relaxaci nebo k praktickému využití – při praní prádla či úklidu.  Také je to místo, kam téměř vždy zavítá vaše návštěva, tak proč mu nevěnovat trochu více pozornosti.

Řešíme-li rekonstrukci koupelny v souvislosti s ostatními částmi bytu, je možné v některých případech změnit její umístění nebo ji např. rozšířit o část přilehlé chodby, či ji propojit s toaletou, a docílit tak zvětšení nebo lepšího využití prostoru. S dispozičním řešením v nově budované koupelně vám rádi poradíme a pro lepší představu zhotovíme 3D návrh. Sledujeme pro vás také módní trendy a poradíme vám, co dnešní koupelně nejlépe sluší. Nebojte se však sami experimentovat, a zkonzultujte s námi, zda je možné zrealizovat také váš nevšední nápad na koupelnu přesně podle vašich představ. Rozsahem prací je  rekonstrukce koupelny menší než rekonstrukce celého bytu, ale neznamená to, že její realizace je méně náročná. I zde se vyplatí dobrá příprava před zahájením prací.
Koupelna v nadčasovém designu

Pan K. žije v prostorném bytě v historickém nájemním domě. Původní koupelna už mu nevyhovovala zejména prostorově, a proto se rozhodl provést její rekonstrukci.

Při přípravě jsme využili možnosti mírně rozšířit původní místnost směrem do sousedního pokoje, abychom do koupelny mohli umístit velkou vanu. Díky vanové zástěně bude vana sloužit ke koupání, ale také jako sprchový kout. Výborně poslouží také umyvadlová skříňka s velkou odkládací plochou a úložným prostorem.