Koupelny

Koupelny a bytová jádra

Rekonstrukce bytového jádra nebo koupelny zpříjemní a zmodernizuje vaše bydlení.  Nové obklady a dlažba koupelnu oživí, vhodný koupelnový nábytek poskytne nezbytné úložné prostory a místnost tak bude lépe vyhovovat vašim dnešním potřebám. Moderní koupelna může plnit celou řadu funkcí. Nemusí to být pouze místo určené pro osobní hygienu, ale také pro relaxaci nebo k praktickému využití – při praní prádla či úklidu.  Také je to místo, kam téměř vždy zavítá vaše návštěva, tak proč mu nevěnovat trochu více pozornosti.

Řešíme-li rekonstrukci koupelny v souvislosti s ostatními částmi bytu, je možné v některých případech změnit její umístění nebo ji např. rozšířit o část přilehlé chodby, či ji propojit s toaletou, a docílit tak zvětšení nebo lepšího využití prostoru. S dispozičním řešením v nově budované koupelně vám rádi poradíme a pro lepší představu zhotovíme 3D vizualizaci. Sledujeme pro vás také módní trendy a poradíme vám, co dnešní koupelně nejlépe sluší. Nebojte se však sami experimentovat, a zkonzultujte s námi, zda je možné zrealizovat také váš nevšední nápad na koupelnu přesně podle vašich představ. Rozsahem prací je  rekonstrukce koupelny menší než rekonstrukce celého bytu, ale neznamená to, že její realizace je méně náročná. I zde se vyplatí dobrá příprava před zahájením prací.

Koupelna v nadčasovém designu

Paní N. žije v prostorném bytě, kde bylo možné využít pro koupelnu místnost s oknem. Majitelka dává přednost sprchování, a proto jsme koupelnu vybavili sprchovým koutem se skleněnou zástěnou. Díky tomu zde zůstal dostatek místa pro umístění umyvadlové skříňky s dvojumyvadlem, které ocení členové domácnosti zejména při ranním shonu. V bytě se nachází ještě jedna toaleta, a proto druhá toaleta, která je součástí koupelny, obyvatelům poskytne více pohodlí. Nábytek v dekoru světlého dubu nabízí dostatek úložných prostor.

 

Koupelny a bytová jádra