Byty

Byty

Koupili jste byt, nebo se vám zdá, že je vašem starém bytě potřeba tu a tam něco vylepšit nebo opravit?

Pokud ano, tak jste na správné adrese. Nejprve se musíte rozhodnout, co si přejete, aby se ve vašem bytě změnilo, a my vám pak můžeme pomoci s řešením. Kvalitní rekonstrukce bytu musí začít kvalitní přípravou celé akce. Je třeba důkladně promyslet změnu dispozice s ohledem na nosné zdi a funkčnost celého nově vzniklého prostoru. Rádi Vám poradíme, případně zpracujeme projektovou dokumentaci. Poskytneme radu a pomoc také při zajištění potřebných dokumentů a povolení. Zpracujeme 3D vizualizaci navržené rekonstrukce, takže si vše lépe představíte, ještě než se pustíme do práce. Rekonstrukce bytu je vždy individuální záležitost, která podléhá podmínkám prostředí a představám investora.

A ještě malé doporučení – dobré naplánování může výrazně zkrátit dobu rekonstrukce.  Proto je vhodné věnovat pozornost výběru zvolených materiálů a zařizovacích předmětů a při plánování termínu realizace zohlednit také jejich dodací lhůty.  Ideální je začít s přípravou alespoň 2 měsíce před plánovaným termínem, aby vás při výběru vybavení neomezoval jeho dodací termín.

Byt se změnou dispozice

Paní M. si přála provést rekonstrukci bytu v panelovém domě. Původní dispozice už ale neodpovídala jejím současným potřebám. Připravili jsme pro ni několik variant řešení prostoru a paní M. si zvolila variantu, která ji nejvíce oslovila. Změna zahrnovala umístění koupelny částečně do prostoru původní chodby. Tato úprava nám umožnila rozšířit prostor původní kuchyně a byt se tím více otevřel a prosvětlil. Dále jsme připravili kompletní návrhy interiérů ve skandinávském stylu a jeden osobitý pokoj pro mladého basketbalistu. Následně jsme realizovali kompletní rekonstrukci bytu a zajistili dodávku nábytku na míru podle našich návrhů.

Byty