Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně je prostor, kde s péčí a láskou připravujeme pokrmy pro své nejbližší. Mnohé kuchyně jsou také místem, kde se setkává rodina, kde si můžeme posedět s přáteli a vychutnat dobré jídlo a pití.

Při navrhování kuchyně je potřeba zohlednit všechna kritéria, která nám zjednoduší práci. V této souvislosti využíváme tzv. pracovní trojúhelník, což je ideální vzdálenost mezi kuchyňským dřezem, ledničkou a sporákem, s jehož pomocí se snažíme účelně využít pracovní prostor a minimalizovat provoz v pracovní zóně. Důležitý je také výběr materiálů vhodných do zátěžového prostředí, jakým kuchyně bezesporu je. Dalším nezanedbatelným aspektem je design, jehož smyslem je vytvořit nejenom příjemné prostředí, ale začlenit kuchyň do celkového konceptu interiéru.

Připravíme pro vás návrh kuchyně, vytvoříme 3D vizualizaci a výkresovou dokumentaci pro výrobu. Následně zajistíme výrobu, dodávku a montáž kuchyňské linky.

Kuchyň s ostrůvkem

Paní K., pro kterou jsme připravovali návrhy interiérů v novostavbě rodinného domu, nás požádala o vypracování návrhu kuchyně a zajištění její dodávky. Připravili jsme pro ni řešení s varnou částí na kuchyňském ostrůvku, který nenásilně odděluje jídelní kout od prostoru kuchyně, a současně umožňuje, aby se přípravy pokrmů mohlo účasnit více členů domácnosti. Kuchyně je navíc doplněná o tzv. snídaňový koutek, ukrytý za hliníkovou žaluzií. Jsou zde umístěny všechny nezbytnosti pro přípravu snídaně, a když po snídani rodina spěchá za svými povinnostmi mimo domov, stačí zatáhnout žaluzii, a kuchyně je při odchodu z domu uklizená. Jídelnímu koutu dominuje překrásný kulatý stůl Malmö 707 z dílny tradičního českého výrobce TON a.s.

Kuchyně