Kuchyně

Kuchyně je prostor, kde s péčí a láskou připravujeme pokrmy pro své nejbližší. Mnohé kuchyně jsou také místem, kde se setkává rodina, kde si můžeme posedět s přáteli a vychutnat dobré jídlo a pití.

Při navrhování kuchyně je potřeba zohlednit všechna kritéria, která nám zjednoduší práci. V této souvislosti využíváme tzv. pracovní trojúhelník, což je ideální vzdálenost mezi kuchyňským dřezem, ledničkou a sporákem, s jehož pomocí se snažíme účelně využít pracovní prostor a minimalizovat provoz v pracovní zóně. Důležitý je také výběr materiálů vhodných do zátěžového prostředí, jakým kuchyně bezesporu je. Dalším nezanedbatelným aspektem je design, jehož smyslem je vytvořit nejenom příjemné prostředí, ale začlenit kuchyň do celkového konceptu interiéru.

Připravíme pro vás návrh kuchyně, vytvoříme 3D vizualizaci a výkresovou dokumentaci pro výrobu. Následně zajistíme výrobu, dodávku a montáž kuchyňské linky.
Kuchyň s koutkem pro relaxaci

V rámci realizace kompletní rekonstrukce bytu nás paní Ž. požádala o připravení návrhu kuchyně a zajištění její dodávky. Drobnou úpravou dispozice bytu jsme propojili původně oddělenou místnost kuchyně s obývacím pokojem a dosáhli jsme tak lepšího využití prostoru  místnosti. Paní Ž. si přála zachovat původní spíž a chtěla využít lednici, kterou již vlastnila.